No teda, tak je to tu zase. Ráno vstáváme a naše upletené chlouby jsou ty tam. Zase jsme jim nalítli. Holky nám pomlázku opět schovaly. Ještě jsem na chvilku zvládnul uloupit pomlázku po taťkovi, ale né na dlouho. Nedá se nic dělat, jdeme hledat.
Na proutí do Údolí děsu
Tady to ale bude opravdu těžké. Je tu spousta možností, kam tu trochu proutí schovat. A tak chodíme, hledáme a hlavně nanacházíme. Naštěstí po čase dostáváme po doušcích nápovědu, takže se pomalu a jistě dostáváme k cíli. A už je máme, byly na předzahrádce za korytem. A teď počkejte. Ale co to, zase se nemůžeme dostat do baráku. Teda, ty nás zase doběhly. Ještě, že jsme zachovali chladnou hlavu a nakonec se do chalupy dostali a vše vyřídili, jak se patří.
Vše je dokonáno, můžeme se jít zase projít. Jdeme na Štamberk, nám již dobře známé místo. Mrkneme se k věži a sejdeme až k Hornímu Mrzatci. Jaro je tu všude. Prostě paráda.
Na naší louce se snažíme najít Vachtu, ale moc se nám to nedaří. Vydáváme se tedy zpět na chlupu, uklidíme a protože se ještě dnes chceme stavit ve Vojkovicích, balíme saky paky a frčíme se rozloučit do Telče. Do Vojkovic je to sice ještě dlouho, ale náladu máme celkem dobrou. V okamžiku příjezdu do Vojkovic nemůže Míla najít želvičky k bazénkům. A ejhle, zůsataly ve Lhotce. Tak příště.
Velikonoční Lhotka
Z Vojkovic odjíždíme už celkem pozdě. Za celý víkend jsme už unaveni a ani nejmenší osazenstvo nám trochu klidu nedalo. Do Žatce přijíždíme pozdě v noci. Byl to ale hezký prodloužený víkend.