Na opětovnou návštěvu jsme se domluvili na středu. A vzhledem k tomu, že jsem právě skončil službu,  jsem si na chvilku zdřímnul, a odpoledne jsme se konečně mohli vydat směrem jihovýchodním. Cestou jsme se ale ještě stavili na, nyní nám dobře známém, hradě Jimlíně. Vyřizovali jsme ještě nějaké nezbytné věci.
Aktuality
Po krátké návštěvě u hradních pánů a paní jsme zhruba ve stejný čas dorazili my do Vojkovic. Přivítali jsme se jak s těmi nejmladšími, tak i s babičkou. Protože jsme ale přijeli o něco později, než bylo původně v plánu, nestihli jsme bohužel výpravu do pískovny. Tak snad někdy příště.
Od strejdy Vaška jsme měli dopředu hlášku, že ve Vojkovicích bude také Honza s Hankou. No, a protože jsme věděli, že má zrovna Honza narozeniny, vzali jsme nějakou tu drobnost i pro něj. Nakonec se ke gratulacím přidali i Pavel s Peťou.
Opět jsme se sesedli kolem stolu (jak byl zaplněný, skoro bych mohl napsat i ke kulatému) a rozebírali jsme nesmrtelnost brouků. Zkrátka semleli jsme, co jsme mohli.
Svou návštěvou nás poctili i Kunstovi. Netrvalo dlouho a vybrali si k sobě i někoho, kdo si s nimi bude hrát. Tentokrát padla řada na Rudu a ten si vzpomněl na svá mladická léta, kdy proháněl mičudu s klukama na hřišti.
K večeru jsme si dali poslední baštu a už v noci se loučili. Naštěstí se udělalo už teplo, tak byla noc příjemná, jenom ti komáři jsou snad nesmrtelní. Tak se tady mějte hezky a přejeme šťastnou cestu zpět do Ameriky.